Trainer Page

karola_n

Karolina Rentflejsz

Style:  Jazz, taniec współćzesny

Instruktor warsztatowy Szkoły Loud Street Dance, studentka Akademii Sztuk Teatralnych Wydział Teatru Tańca w Bytomiu, artystka sceny aktorskiej.

Swoje pierwsze taneczne kroki postawiła już w wieku 5 lat, ucząc się podstaw tańców towarzyskich. Po trzech latach przyszedł czas na szkołę muzyczną, którą skończyła z wyróżnieniem w klasie fortepianu. W 2010 roku dołączyła do szkoły Loud Street Dance i szkoli się tam do dziś w stylach hip-hop’owych i jazzowych. Od maja 2013 roku jest tancerką grupy Street Dance Crew. Niejednokrotnie brała udział w warsztatach z zagranicznymi instruktorami takimi jak: Gemini, Meech, Anna Nasstrom, Bruce Blanchard, Sonia S, Yugson, Ivan Blackstock, Salas.

Jednocześnie, od najmłodszych lat rozwija się aktorsko, biorąc udział w licznych przedstawieniach, spektaklach i konkursach. Tylko w tym roku brała udział w warsztatach teatralnych w Krynicy Zdrój, w Poznaniu, oraz w artystycznej wymianie polsko-niemiecko-ukraińskiej w Bredbeck. W 2013 roku wystąpiła w spektaklu “Alicja w Kwidzynie Czarów” zarówno w części tanecznej jak i filmowej, bardzo udzielając się tam aktorsko. Od października 2016 studiuje na wydziale Teatru Tańca w  Akademii Sztuk Teatralnych w Bytomiu. W latach 2016-17 wzięła udział w tworzeniu oraz wystąpiła w dwóch spektaklach: “SYS 212″ z grupą projektową Sopockiego Teatru Tańca oraz “Deklaracja 6888″ z grupą Teatr od Ruchu. Karolina jest bardzo energiczną, pozytywną, wszechstronną i pełną pomysłów osobą. Na jej lekcjach oprócz tańca możecie się spodziewać także ćwiczeń teatralnych, szczególnie przydatnych przy rozwijaniu umiejętności jazzo-wych, w których ekspresja i ładunek emocjonalny odgrywają bardzo ważną rolę.

Training in:

Pozostali Trenerzy