Newsy

ŚWIĄTECZNY VOUCHER NA KURS TAŃCA

vouucher swieta

Zrób mamie/ przyjacielowi/ dziecku prezent na święta w postaci voucher-u na zajęcia taneczne!

Voucher o wartości 130 zł  obejmuje DOWOLNY MIESIĘCZNY KURS TAŃCA, ważny do 23.06.2022.

Voucher o wartości 190 zł na TANECZNE FERIE LOUD STREET DANCE, ważny do 25.02.2022.  Sprawdź szczegóły.

Voucher o wartości 450 zł  na TANECZNĄ ZIMOWĄ PÓŁKOLONIĘ, ważny do 18.02.2022. Sprawdź szczegóły.

 

M

 

Informacje organizacyjne przed nowym sezonem tanecznym 2021/22

Uwaga Rodzice i Tancerze!
Proszę zapoznać się z nowym cennikiem i grafikiem.
Na pierwszych zajęciach uczestnicy otrzymają formularz zgłoszeniowy. Proszę o wypełnienie go (podpisanie przez rodzica) i przyniesienie na następny trening. Uczestnicy, którzy wypełnili formularz w zeszłym roku, nie muszą tego robić po raz drugi.
Jeśli chodzi o płatności, wyglądają tak , jak w zeszłym roku.
Zajęcia odbywają się, co do zasady, tak samo jak zajęcia szkolne. (Bywają wyjątki, kiedy przygotowujemy się do jakichś specjalnych okazji, jak pokazy, turnieje, wtedy w niektórych grupach pojawiają się dodatkowe treningi.) Dlatego proszę o ustawienie zlecenia stałego w miesiącach od października 2021 do maja 2022, tak aby przelew przychodził z góry do 5 dnia miesiąca na kwotę karnetu (co miesiąc ta sama kwota zgodnie z cennikiem). Za wrzesień proszę wnieść opłatę do 15 września. 
W czerwcu podam kwotę jaką została do uregulowania po odjęciu zajęć, które się nie odbyły i dodaniu ewentualnych dodatkowych treningów. Przypominam, że nie odliczamy treningów, na których uczestnik się nie pojawił ale jeśli jest to możliwe, można odrobić nieobecność z inną grupą w tej samej kategorii wiekowej i o tym samym stopniu zaawansowania. 
Nr konta bankowego dla grup zaawansowanych:
Badda Wave Crew
Fresh Beat
Loud Team
Overflow
The Walking Jazz
jest w zakładce FUNDACJA
Nr konta do wpłat dla pozostałych grup jest na stronie tanieckwidzyn.pl w zakładce kontakt.
Proszę się zapoznać z Regulaminem Szkoły.
Z regularnymi zajęciami ruszamy 6 września ale zapraszamy na dni otwarte dla dzieci w wieku 5-11 lat w dniu 1 września. Lekcje otwarte dla młodzieży odbędą się w dniach 6-11.09 i zostaną wliczone do pierwszego karnetu. Na lekcje otwarte obowiązują zapisy telefoniczne (667019115).
RESTRYKCJE COVID-OWE
Nadal zachowujemy ostrożność:
-  utrzymujemy ograniczoną liczbę osób w studio, młodzież i dzieci od 7 lat wchodzą do budynku same, bez rodziców i innych osób towarzyszących, dzieci poniżej 7 lat mogą być wprowadzone do szatni przez rodziców (w szatni, korytarzu i toalecie i innych pomieszczeniach poza salą taneczną, obowiązują maski);
- utrzymujemy 2 wejścia do budynku, tancerze, którzy mają w planie zajęcia na dużej sali, wchodzą wejściem głównym, a tancerze, którzy mają w planie zajęcia na małej sali, wchodzą wejściem od strony starostwa;
- prosimy o nieprzychodzenie na zajęcia z podwyższoną temperaturą oraz z objawami infekcji;
- przypominamy o częstym myciu dłoni.

I po show…

IMG_20210630_235858_575Nie było wcześniej czasu, by wrzucić pierwsze zdjęcia, które dostałam dziś rano od P. Patryka Matli ale szybko nadrabiam.

Możecie je zobaczyć na naszym funpage-u na Facebooku.

Dziękuję za wszystkie miłe słowa.
Usłyszałam, że było wzruszająco i zapewniliśmy Wam nie małą dawkę rozwrywki.
Mama pewnej Tancerki napisała mi nawet, że to była “uczta dla zmysłów”. ☺️

Odnoszę wrażenie, że dla wielu z Was Rodzice ten dzień, podobnie jak dla mnie, stał się ważnym świętem. Dziękuję Wam za to, że wspieracie swoje dzieci w tej pięknej pasji.
Od lat uczymy się i staramy, aby było jeszcze lepiej. I cieszy mnie to co widzę…

Tancerze, Trzenerzy energia bijąca od Was ładuje akumulatory. Dziękuję Wam za to ile serca w to wkładacie.

 

FUNKY CAMP 2021

Szanowni Rodzice, prosimy o dokonywanie zaliczek na letni obóz taneczny.

Zaliczkę w kwocie 400 zł, a w przypadku płatności bonem turystycznym 500 zł prosimy wpłacić do końca marca na konto Fundacji Life and Dance (od tego roku to Fundacja będzie organizatorem obozów tanecznych). Więcej  informacji na temat Fundacji w zakładce FUNDACJA

Dane do wpłat:

Fundacja Life and Dance

BNP PARIBAS

31 1600 1462 1897 7447 5000 0001

Więcej informacji o obozie letnim w zakładce WAKACJE 2021

Taniec przeciwko przemocy- nasz najnowszy klip

Projekt „Taniec przeciwko przemocy” zrealizowany przez Fundację Life and Dance oraz Tancerzy Szkoły Loud Street Dance. Klip jest naszym wystąpieniem przeciwko przemocy. W 2018 roku w Polsce odnotowano ponad 88 tys. ofiar przemocy w rodzinie. A trzeba podkreślić, że to tylko wierzchołek góry lodowej, bo ze względu na specyfikę tego przestępstwa jest ono często ukrywane przez ofiary. Kwarantanna spowodowana przez Covid tylko pogłębiła ten problem. Chcemy zwrócić uwagę, Waszą, Waszych przyjaciół i znajomych na dostrzeganie przemocy w swoim otoczeniu. Nie pozostawajmy obojętni. Pomagajmy. Stawajmy zdecydowanie wobec tego co złe. Jeśli jesteś świadkiem lub ofiarą przemocy, zgłoś to. Istnieją specjalne telefony zaufania: 800 120 002 – Ogólnopolski Telefon dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” 800 12 12 12 – Dziecięcy telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka Produkcja: Fundacja Life and Dance Koncept: Aleksandra Orzechowska Oświetlenie, kamera i montaż: Wiktor Orzechowski Choreografia: Aleksandra Orzechowska, Julia Banach, Piotr Wiśniewski, Bartosz Bania, Martyna Soliwoda, Justyna Licznerska, Ewa Rośleń Podziękowanie za udostępnienie przestrzeni do nagrań dla Miasto Kwidzyn. Tancerze: Anna Budek Bartosz Bania Oliwia Fedorczyk Marta Gajewska Ewa Kawczyńska Malwina Kopij Marysia Lalewicz Justyna Licznerska Martyna Lizińska Lena Łompieś Maja Matla Julia Pisarek Emanuel Pułka Ewa Roślen Pola Schodowska Martyna Soliwoda Aleksandra Strzelczyk Lena Szachmytowska Piotr Wiśniewski Vanessa Zbyszyńska Utwór: “No more drama” Artysta: Marry J. Blige

WAŻNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE!

Uwaga Rodzice i Tancerze!
Na najbliższych zajęciach uczestnicy otrzymają formularz zgłoszeniowy. Proszę o wypełnienie go (podpisanie przez rodzica) i przyniesienie na następny trening.
W tym roku nie będzie karnetów. Postanowiłam jeszcze bardziej uprościć system płatności. Zajęcia odbywają się, co do zasady, tak samo jak zajęcia szkolne. (Bywają wyjątki, kiedy przygotowujemy się do jakichś specjalnych okazji, jak pokazy, turnieje, wtedy w niektórych grupach pojawiają się dodatkowe treningi.) Dlatego proszę o ustawienie zlecenia stałego w miesiącach od października do maja 2020, tak aby przelew przychodził z góry do 5 dnia miesiąca na kwotę karnetu (co miesiąc ta sama kwota zgodnie z cennikiem). Za wrzesień proszę wnieść opłatę do 15 września. 
W czerwcu podam kwotę jaką została do uregulowania po odjęciu zajęć, które się nie odbyły i dodaniu ewentualnych dodatkowych treningów. Przypominam, że nie odliczamy treningów, na których uczestnik się nie pojawił.
Nr konta bankowego jest na stronie tanieckwidzyn.pl w zakładce kontakt.
Proszę się zapoznać z Regulaminem Szkoły.