Newsy

Taniec przeciwko przemocy- nasz najnowszy klip

Projekt „Taniec przeciwko przemocy” zrealizowany przez Fundację Life and Dance oraz Tancerzy Szkoły Loud Street Dance. Klip jest naszym wystąpieniem przeciwko przemocy. W 2018 roku w Polsce odnotowano ponad 88 tys. ofiar przemocy w rodzinie. A trzeba podkreślić, że to tylko wierzchołek góry lodowej, bo ze względu na specyfikę tego przestępstwa jest ono często ukrywane przez ofiary. Kwarantanna spowodowana przez Covid tylko pogłębiła ten problem. Chcemy zwrócić uwagę, Waszą, Waszych przyjaciół i znajomych na dostrzeganie przemocy w swoim otoczeniu. Nie pozostawajmy obojętni. Pomagajmy. Stawajmy zdecydowanie wobec tego co złe. Jeśli jesteś świadkiem lub ofiarą przemocy, zgłoś to. Istnieją specjalne telefony zaufania: 800 120 002 – Ogólnopolski Telefon dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” 800 12 12 12 – Dziecięcy telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka Produkcja: Fundacja Life and Dance Koncept: Aleksandra Orzechowska Oświetlenie, kamera i montaż: Wiktor Orzechowski Choreografia: Aleksandra Orzechowska, Julia Banach, Piotr Wiśniewski, Bartosz Bania, Martyna Soliwoda, Justyna Licznerska, Ewa Rośleń Podziękowanie za udostępnienie przestrzeni do nagrań dla Miasto Kwidzyn. Tancerze: Anna Budek Bartosz Bania Oliwia Fedorczyk Marta Gajewska Ewa Kawczyńska Malwina Kopij Marysia Lalewicz Justyna Licznerska Martyna Lizińska Lena Łompieś Maja Matla Julia Pisarek Emanuel Pułka Ewa Roślen Pola Schodowska Martyna Soliwoda Aleksandra Strzelczyk Lena Szachmytowska Piotr Wiśniewski Vanessa Zbyszyńska Utwór: “No more drama” Artysta: Marry J. Blige

WAŻNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE!

Uwaga Rodzice i Tancerze!
Na najbliższych zajęciach uczestnicy otrzymają formularz zgłoszeniowy. Proszę o wypełnienie go (podpisanie przez rodzica) i przyniesienie na następny trening.
W tym roku nie będzie karnetów. Postanowiłam jeszcze bardziej uprościć system płatności. Zajęcia odbywają się, co do zasady, tak samo jak zajęcia szkolne. (Bywają wyjątki, kiedy przygotowujemy się do jakichś specjalnych okazji, jak pokazy, turnieje, wtedy w niektórych grupach pojawiają się dodatkowe treningi.) Dlatego proszę o ustawienie zlecenia stałego w miesiącach od października do maja 2020, tak aby przelew przychodził z góry do 5 dnia miesiąca na kwotę karnetu (co miesiąc ta sama kwota zgodnie z cennikiem). Za wrzesień proszę wnieść opłatę do 15 września. 
W czerwcu podam kwotę jaką została do uregulowania po odjęciu zajęć, które się nie odbyły i dodaniu ewentualnych dodatkowych treningów. Przypominam, że nie odliczamy treningów, na których uczestnik się nie pojawił.
Nr konta bankowego jest na stronie tanieckwidzyn.pl w zakładce kontakt.
Proszę się zapoznać z Regulaminem Szkoły.

UWAGA! WAŻNE! Zasady korzystania z zajęć na czas pandemii od września 2020.

1. Przed wyjściem na zajęcia, upewnij się że nie masz podwyższonej temperatury ciała.(Zmierz temperaturę termometrem). Jeśli masz podwyższoną temperaturę lub w ciągu ostatnich dwóch tygodni miałeś kontakt z osobą z zagranicy albo zakażoną wirusem, nie możesz wziąć udziału w zajęciach.
2. Przyjdź na zajęcia max  10 min. przed czasem. Po wejściu do budynku dokładnie umyj lub zdezynfekuj ręce.
3. W korytarzu, szatni i WC obowiązuje noszenie maski. Na sali można ją ściągnąć.
3. Do budynku mogą wejść tylko tancerze biorący udział w lekcji, nie można przyprowadzać ze sobą żadnej osoby towarzyszącej (koleżanka, rodzic, itp.) Wyjątek stanowi najmłodsza grupa wiekowa (5-6 lat). Tu jeden z rodziców może wprowadzić dziecko do szatni. Z szatni odbierze dzieci instruktorka.
4. Uczestnicy mający zajęcia na dużej sali, wchodzą i wychodzą do budynku wejściem głównym i korzystają z szatni w głównym holu. Uczestnicy mający zajęcia na małej sali, wchodzą i wychodzą do budynku wejściem bocznym (przy małej sali) i korzystają z szatni, którą przygotowaliśmy na czas pandemii na sali głównej. (Prosimy o zachowanie ciszy w trakcie zajęć.)
5. Na salę wchodzimy tylko w czystym obuwiu. W przypadku braku obuwia na zmianę, ćwiczymy na boso.

Odwołujemy zajęcia

Kochani, w związku z zarządzeniem prewencyjnym odwołujemy zajęcia na 2 tygodnie. :( Co się uda odrobić, odrobimy.
W innym przypadku, wydluzymy karnety.

O zmianach będziemy informować, tu w neewsach. Zaglądajcie.