Class Page

hh5

Hip-Hop 11-15 zaawans. (Fresh Beat)

Dla kogo:

Zajęcia przeznaczone dla młodzieży, która uczęszcza na zajęcia hip-hop od minimum 3 lat. Zajęcia na poziomie średniozaawansowanym/ zaawansowanym. Grupa turniejowa. Dowiedz się jak się dostać u instruktora.

O stylach:

Hip-Hop – styl tańca wywodzący się z czarnych dzielnic Nowego Yorku. Oparty na bounce’ie czyli mocnej pracy nóg na zgiętych kolanach połączonej z luźną, plastyczna górną częścią ciała. Związany stylistycznie ze street dance, łączy techniki hip-hopowe, takie jak locking, popping, funk.

New style – technika wywodząca się z hip-hopu, łącząca elementy wacking’u, dancehall’u, krumping’u, house’a, a nawet street jazzu. New age możemy obejrzeć w teledyskach gwiazd popu.

Huuse – styl tańca powstały w latach ’70 w klubach Nowego Yorku. W Polsce istniejący od niedawna. Najbardziej Taneczny i “freestyle’owy” ze wszystkich, charakteryzujący się szybką i złożoną pracą stóp połączoną z płynnymi ruchami tułowia. W stylu tym znajdziemy wiele naleciałości z tańców latynoskich, stepowania, hip-hopu czy jazzu.

 

O zajęciach:

Dzień i godzina zajęć może jeszcze ulec zmianie.

Poniżej filmowego z jednego z pokazów Grupy Fresh Beat.

 

środa, start 18:25

18:25 - 20:25 SALA GŁÓWNA

Piotr Wiśniewski

Wszystkie klasy