Class Page

9405_9406

Hip-Hop 7 -11 lat (Galaxy Team) KWIDZYN

Dla kogo:

Zajęcia przeznaczone są dla miłośników muzyki  Hip-hop, R’n’B, Pop, Soul. Zajęcia na poziomie początkującym/średnio-zaawansowanym.

O stylach:

Hip-Hop – styl tańca wywodzący się z czarnych dzielnic Nowego Yorku. Oparty na bounce’ie czyli mocnej pracy nóg na zgiętych kolanach połączonej z luźną, plastyczną górną częścią ciała. Związany stylistycznie ze street dance, łączy techniki hip-hopowe, takie jak locking, popping, funk.

New style – technika wywodząca się z hip-hopu, łącząca elementy wacking’u, dancehall’u, krumping’u, house’a, a nawet street jazzu. New age możemy obejrzeć w teledyskach gwiazd popu.

House – styl tańca powstały w latach ’70 w klubach Nowego Yorku. W Polsce istniejący od niedawna. Najbardziej taneczny i “freestyle’owy” ze wszystkich, charakteryzujący się szybką i złożoną pracą stóp połączoną z płynnymi ruchami tułowia. W stylu tym znajdziemy wiele naleciałości z tańców latynoskich, stepowania, hip-hopu czy jazzu.

O zajęciach:

Zajęcia odbywają się na małej sali w siedzibie szkoły (Resursa, Kościuszki 30D, Kwidzyn). Druga lekcja w tygodniu odbywa się w środy o 17:00.

Grupa prowadzona przez Bartosza Bania, Julię Banach i Weronikę Radzymińską.

poniedziałek, start 17:00

17:00 - 18:00 MAŁA SALA KWIDZYN

Bartosz Bania

Wszystkie klasy