Class Page

c13111d614d21f9bd0b3181817548b90

Jazz 7-11 lat open (Sweet Jazz)

Dla kogo:

Zajęcia skierowane do dzieci w wieku 7-11 lat, które lubią zarówno energiczne utwory pop-owe, jak i spokojną, liryczną muzykę. Zajęcia prowadzone są na poziomie początkującym/ kontynuacja.

O stylach:

Na zajęciach jazz-u wykorzystywane są takie techniki jak lyrical jazz, modern jazz oraz brodway.

Jazz – styl tańca o dużej energii i znacznym ładunku emocjonalnym. Wymaga techniki i sprawności fizycznej. Doskonale rozwija wszystkie grupy mięśniowe, poprawia gibkość i motorykę ciała. Uczy ekspresji, wyrażania emocji poprzez ruch. Znakomicie odstresowuje ciało i umysł.

Contemporary, inaczej taniec współczesny – styl wywodzący się z baletu, w odróżnieniu jednak od klasyki nie zamyka się w sztywnych ramach, ale wprowadza dużą dowolność i swobodę ruchu. Charakteryzuje go ekspresja oraz dynamika. Dużą rolę odgrywa tu oddech i ciężar ciała. Taniec współczesny czerpie z innych styli tanecznych jak jazz, hip-hop, taniec towarzyski.

O zajęciach:

Jazz 7-11 to świetna kontynuacja baleciku i doskonały wstęp do zajęć jazz-owych 11-15 lat. Na tych zajęciach dzieci dostaną dawkę pozytywnej energii, poznają technikę tańca jazz-owego oraz wiele ćwiczeń baletowych niezbędnych do pracy nad jakością ruchu, a także rozciągną ciało i nauczą poruszać się z lekkością i gracją.

 

 

wt. 17:00

17:00 - 18:00 MAŁA SALA

Aneta Jakubiak

Wszystkie klasy