Funky Camp 2018 za nami!!

fcwwwKochani to był świetny obóz!!!
 
Dziękuję wszystkim Tancerzom za wspólny taniec. Było intensywnie! Daliście radę!!
Wiecie, że odbyły się w sumie 43 lekcje: hip-hop-u, modern jazz-u, dancehall-u, waacking-u, akrobatyki, zajęć aktorskich, heels choreo, a do tego jeszcze Wasze przygotowania do battelek?! Nice!! Gratulacje!! Po takich warsztatach progress na maxa!
Szczególne podziękowania dla naszej kadry, której pomimo braku snu, nie brakowło kreatywności.
Wychowawcy: Asia Detmer, Ania Rżyska, Dominika Chabowska i Artur Kuriata- zrobiliście kawał dobrej roboty!
Instruktorzy: Asia, Ania, Artur, Marta Jakubowska, Marta Kuriata, Paula Gorgoń, Gregory Kuciak, Maciek Gotowiec, Wiktor Orzechowski- dziękuję za Wasze zaangażowanie i wiedzę, którą się podzieliście.
Dziękuję fotografowi Tomkowi Kulesza Fotopasja, który jest z nami już po raz kolejny i zatrzymuje na zdjęciach te cudowne wspomnienia.
Wiktorowi, który pełnił chyba z milion funkcji i dawał z siebie maxa, tak, że teraz odchorowuje ;) Jemu również udało się zrobić niesamowite fotki, zobaczycie sami!! Jestem pełna podziwu!
Kasia Dembowska, dziękuję za współpracę w organizacji i Twoje pomysły, które wnoszą zawsze coś nowego. Jesteś niezastąpiona!! Bitwa na balony- mega!
 
Z taką ekipą to można działać!!!
DZIĘKUJĘ! :*
Mama Ola :)
P.S. W odpowiedzi na Waszą nowo odkrytą miłość do dancheall-u, mam dla Was dobrą wiadomość. Tworzymy od września nową grupę dancehall-ową z Asią!! Poza zajęciami Badda Wave będzie grupa początkująca! Zajęcia w weekendy. Info wkrótce na stronie. Tymczasem zapraszam na urodzinowy projekt dancehall-owy! Ruszamy już pod koniec sierpnia!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>