Informacje organizacyjne przed nowym sezonem tanecznym 2022/23

Uwaga Rodzice i Tancerze!

Proszę zapoznać się z nowym grafikiem i cennikiem.

Na pierwszych zajęciach uczestnicy otrzymają formularz zgłoszeniowy. Proszę o wypełnienie go (podpisanie przez rodzica) i przyniesienie na następny trening. Uczestnicy, którzy wypełnili formularz w zeszłym roku, nie muszą tego robić po raz drugi.

Zajęcia odbywają się, co do zasady, tak samo jak zajęcia szkolne, za wyjątkiem dni: 6.04, 11.04, 8.06, w które my normalnie pracujemy.
Nie ma regularnych zajęć w ferie zimowe. W tym czasie jedziemy na obóz (23-28.01.23) i robimy stacjonarne zajęcia feryjne dla chętnych (16-20.01.23).
We wszystkich grupach, za wyjątkiem grupy wiekowej 5-6, zajęcia, które wypadną z powodu świąt, zostaną odrobione. Jeśli uczestnikowi nie będzie pasował termin odrabianych zajęciach, będzie mógł odrobić je z inną grupą.

PŁATNOŚCI
Prosimy o ustawienie zlecenia stałego w miesiącach od października 2022 do czerwca 2023, tak aby przelew przychodził z góry do 5 dnia miesiąca na kwotę karnetu (co miesiąc ta sama kwota zgodnie z cennikiem). Za wrzesień proszę wnieść opłatę do 15 września.

Jeśli chodzi o grupy 5-6 lat, to prosimy
o ustawienie zlecenia stałego w miesiącach od października 2022 do maja 2023, tak aby przelew przychodził z góry do 5 dnia miesiąca na kwotę karnetu (co miesiąc ta sama kwota zgodnie z cennikiem).
W czerwcu podam kwotę jaką została do uregulowania po odjęciu zajęć, które się nie odbyły z powodu świąt czy nieobecnosci trenera.
Za wrzesień proszę wnieść opłatę do 15 września.

Przypominamy, że nie odliczamy treningów, na których uczestnik się nie pojawił ale jeśli jest to możliwe, można odrobić nieobecność z inną grupą w tej samej kategorii wiekowej i o tym samym stopniu zaawansowania.

Z regularnymi zajęciami ruszamy 1 września. Zapraszamy też 1-7.09 na dni otwarte.
Lekcje otwarte dla dzieci w wieku 5-6 lat odbędą się w dniu 3 września. Lekcje otwarte dla młodzieży odbędą się w dniach 1-7.09 i zostaną wliczone do pierwszego karnetu. Na lekcje otwarte obowiązują zapisy telefoniczne (667019115).
Plan Dni Otwartych jest w zakładce ” o szkole-> dni otwarte” na stronie tanieckwidzyn.pl.

W tym roku mamy w ofercie także zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży. To nowość! :) Będą to zajęcia indywidualne i zespołowe. Na dniach ogłosimy szczegóły. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Rezygnacja z zajęć jest możliwa 2 tygodnie przed rozpoczęciem nowego miesiąca.

Proszę się zapoznać z Regulaminem Szkoły.

RESTRYKCJE COVID-OWE

Nadal zachowujemy ostrożność:

–  utrzymujemy ograniczoną liczbę osób w studio, młodzież i dzieci od 7 lat wchodzą do budynku same, bez rodziców i innych osób towarzyszących, dzieci poniżej 7 lat mogą być wprowadzone do szatni przez rodziców
– wracamy jednak do jednego wejścia (głównego) na obie sale, wejście boczne będzie zamknięte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>