O Szkole

Tańczymy, bo to nasza pasja i największą frajdę sprawia nam samo uczenie oraz uczestniczenie w zajęciach. Zależy nam, by każdy uczeń miał przede wszystkim radość z udziału w lekcji, a przy okazji dajemy mu możliwość rozwoju i pokazania się w pełnej oprawie na scenie teatralnej.

Nasza Szkoła “Loud Street Dance”, którą założyła Aleksandra Orzechowska, istnieje od 2008 roku. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzimy regularne zajęcia taneczne w roku szkolnym.

W ferie zimowe i wakacje organizujemy wyjazdowe obozy taneczne oraz warsztaty na miejscu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i … do tańca!