URODZINOWY SHOW 8 września 2018

Zapraszmy do obejrzenie videorelacji z Urodzinowego Show.

 

Videoralacja z 6 godzin warsztatów z Karolina Rentflejsz. Warsztaty odbyły się we wrzesniu 2018 w Szkole Loud Street Dance w Kwidzynie z okazji 10 urodzin szkoły i zakończyły się pokazem prezentowanym podczas Urodzinowego Show Loud Street Dance w teatrze 8 września 2018.
Kamera i montaż: Wiktor Orzechowski

Videoralacja z 6 godzin warsztatów z Asią Detmer, które odbyły się w sierpniu 2018 w Szkole Loud Street Dance w Kwidzynie. Warsztaty zakończyły się pokazem podczas Urodzinowego Show Loud Street Dance w teatrze 8 września 2018. Kamera i montaż: Wiktor Orzechowski Link do pokazu: https://www.youtube.com/watch?v=ESP9P…

Videoralacja z 6 godzin warsztatów z Arturem Kuriata, które odbyły się w sierpniu 2018 w Szkole Loud Street Dance w Kwidzynie. Warsztaty zakończyły się pokazem podczas Urodzinowego Show Loud Street Dance w teatrze 8 września 2018.
Kamera i montaż: Wiktor Orzechowski

8.09.2018 Teatr w Kwidzynie

choreografia: Artur Kuriata

Videoralacja z 6 godzin warsztatów z Aleksandrą Orzechowską, które odbyły się na początku września 2018 w Szkole Loud Street Dance w Kwidzynie. Warsztaty zakończyły się pokazem podczas Urodzinowego Show Loud Street Dance w teatrze 8 września 2018.
Kamera i montaż: Wiktor Orzechowski

8.09.2018 Teatr w Kwidzynie

choreografia: Aleksandra Orzechowska

tytuł prezentacji: Alicja w Kwidzynie Czarów- scena finałowa

Videoralacja z 6 godzin warsztatów z Natalią Nawra, które odbyły się w sierpniu 2018 w Szkole Loud Street Dance w Kwidzynie. Warsztaty zakończyły się pokazem podczas Urodzinowego Show Loud Street Dance w teatrze 8 września 2018.
Kamera i montaż: Wiktor Orzechowski
Link do pokazu:

Videoralacja z 6 godzin warsztatów z Anetą Jakubiak, które odbyły się na początku września 2018 w Szkole Loud Street Dance w Kwidzynie. Warsztaty zakończyły się pokazem podczas Urodzinowego Show Loud Street Dance w teatrze 8 września 2018. Link do pokazu:

Videoralacja z 6 godzin warsztatów z Kasią Dembowską, które odbyły się w sierpniu 2018 w Szkole Loud Street Dance w Kwidzynie. Warsztaty zakończyły się pokazem podczas Urodzinowego Show Loud Street Dance w teatrze 8 września 2018.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>