UWAGA! WAŻNE! Zasady korzystania z zajęć na czas pandemii od września 2020.

1. Przed wyjściem na zajęcia, upewnij się że nie masz podwyższonej temperatury ciała.(Zmierz temperaturę termometrem). Jeśli masz podwyższoną temperaturę lub w ciągu ostatnich dwóch tygodni miałeś kontakt z osobą z zagranicy albo zakażoną wirusem, nie możesz wziąć udziału w zajęciach.
2. Przyjdź na zajęcia max  10 min. przed czasem. Po wejściu do budynku dokładnie umyj lub zdezynfekuj ręce.
3. W korytarzu, szatni i WC obowiązuje noszenie maski. Na sali można ją ściągnąć.
3. Do budynku mogą wejść tylko tancerze biorący udział w lekcji, nie można przyprowadzać ze sobą żadnej osoby towarzyszącej (koleżanka, rodzic, itp.) Wyjątek stanowi najmłodsza grupa wiekowa (5-6 lat). Tu jeden z rodziców może wprowadzić dziecko do szatni. Z szatni odbierze dzieci instruktorka.
4. Uczestnicy mający zajęcia na dużej sali, wchodzą i wychodzą do budynku wejściem głównym i korzystają z szatni w głównym holu. Uczestnicy mający zajęcia na małej sali, wchodzą i wychodzą do budynku wejściem bocznym (przy małej sali) i korzystają z szatni, którą przygotowaliśmy na czas pandemii na sali głównej. (Prosimy o zachowanie ciszy w trakcie zajęć.)
5. Na salę wchodzimy tylko w czystym obuwiu. W przypadku braku obuwia na zmianę, ćwiczymy na boso.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>