LemON – Napraw i 7 najbardziej znanych teledysków wszech czasów

Taniec

Muzyka jest najlepszym sposobem na wyrażenie swoich uczuć, emocji i myśli. Czy ci się to podoba, czy nie, muzyka ma wielką rolę do odegrania w twoim życiu. Piosenki, których słuchasz mogą sprawić, że będziesz się uśmiechać, płakać, tańczyć, a także sprawić, że stracisz zmysły.

Najlepszym sposobem na wyrażenie swoich emocji jest słuchanie piosenek. Ale, nie mamy możliwości słuchania piosenek, których chcemy. Z tego powodu musimy czekać na piosenki, które wydadzą nasi ulubieni artyści.

Oto niektóre z najsłynniejszych teledysków wszech czasów, które pozostawią cię zahipnotyzowanym.

7. Beyonce – “Lemonade

Najlepsza piosenka 2018 roku została wydana w roku 2016. Jest to bardzo emocjonalna piosenka, która sprawi, że będziesz płakać. Teledysk jest połączeniem wielu scen, a teksty piosenek są bardzo znaczące.

6. Katy Perry – Teenage Dream

Katy Perry jest jedną z najlepszych autorek piosenek na świecie. Stworzyła wiele udanych singli, ale ta piosenka jest jej najlepszą. Teledysk jest również dobry.

5. Taylor Swift – Shake it Off

Jest to bardzo chwytliwa i niesamowita piosenka, która sprawi, że poczujesz się szczęśliwy. Teledysk jest prosty i historia też jest prosta.

4. Ariana Grande – Thank U, Next

Jest to bardzo zabawna i niesamowita piosenka. Teledysk jest również niesamowity.

3. Justin Bieber – Sorry

Jest to piosenka, która sprawiła, że Justin Bieber stał się popularny w roku 2013. Teledysk jest bardzo różny i jest niesamowity.

2. Adele – Rolling in the Deep

Jest to jedna z najlepszych ballad tego wieku. Piosenka jest skomponowana przez Paula Epwortha i jest to najlepsza piosenka Adele.

1. Ed Sheeran – Shape of You

Jest to najczęściej oglądana i kochana piosenka Eda Sheerana.

Wnioski:

Muzyka to wspaniała rzecz, która sprawi, że twój dzień będzie przyjemniejszy. Ale, nie zawsze możesz słuchać piosenek, które chcesz. Więc, oto niektóre z najlepszych teledysków, które są znane na całym świecie.