Jak poprawić stan swojego Abs?

Fitness i ruch

Wszyscy słyszeliśmy o terminie “mięśnie brzucha”, ale nie wiesz, co one naprawdę robią. Jeśli myślisz, że jest to tylko mały mięsień to jesteś w błędzie, jest to główna grupa mięśniowa naszego ciała. W rzeczywistości, jeśli chcesz uzyskać szczupłe, stonowane ciało to powinieneś skupić się na mięśniach brzucha.

Główną funkcją mięśni brzucha jest zapewnienie wsparcia dla kręgosłupa i kończyn dolnych. Mięśnie brzucha również pomóc nam wykonywać różne funkcje, takie jak chodzenie, siedzenie, stanie i oddychanie. Jeśli chcesz poprawić swój abs to powinieneś skupić się na następujących ćwiczeniach.

Pływanie i bieganie

Jeśli jesteś pływakiem to możesz zwiększyć mięśnie brzucha poprzez wykonywanie 100m i 200m pływania. W tej aktywności powinieneś używać dłoni lub ściany do odpychania się i utrzymywania ciała w pozycji pionowej.

Joga

Jest to doskonały sposób na wzmocnienie mięśni brzucha i sprawi, że poczujesz się zrelaksowany. Najlepszym sposobem na rozpoczęcie tego ćwiczenia jest usiąść w wygodnej pozycji. Teraz zacznij robić wdech i wydech powoli i utrzymuj ciało prosto przez około 10 do 15 sekund.

Wykonywanie crunchu

Możesz również ćwiczyć wykonywanie ćwiczeń crunch przez co najmniej 20 do 30 razy. Jest to najlepszy sposób na wzmocnienie mięśni brzucha.

Leżenie na podłodze

Połóż się na podłodze i podnieś nogi i klatkę piersiową z ziemi. Utrzymaj tę pozycję przez co najmniej 20 do 30 sekund.

Wnioski:

Tak więc, możesz spróbować tych ćwiczeń, aby zwiększyć siłę swoich mięśni brzucha. Jeśli masz jakieś pytanie związane z tym artykułem, możesz je zadać w polu komentarza poniżej.