Jak tańczyć Street Dance – dowiedz się jak to zrobić

Taniec

Street dance to świetna forma ćwiczeń. Jest to działalność, która jest zarówno zabawa i bardzo skuteczne. Kiedy ćwiczysz street dance, nie tylko spalasz kalorie, ale także dostajesz dobry trening. Taniec uliczny jest jedną z najbardziej popularnych form ćwiczeń.

Jest to świetny sposób na poznanie nowych ludzi i socjalizację z innymi. Jak tylko nauczysz się wykonywać podstawowe ruchy, możesz je ćwiczyć i stać się świetnym tancerzem.

Nauka tańca obejmuje kilka podstawowych kroków, które możesz wykonać w każdym stylu. Właśnie dlatego powinieneś zacząć uczyć się tańczyć. Możesz użyć piosenek, które kochasz, aby nauczyć się tańca ulicznego. Ponadto możesz kupić filmy tancerzy wykonujących swoje najlepsze ruchy. Możesz również poprosić swoich przyjaciół, aby pokazali Ci kilka ruchów.

Praktyka czyni mistrza

Im więcej ćwiczysz, tym lepszy się staniesz. Będziesz w stanie wykonywać ruchy lepiej i szybciej. To jest powód, dla którego musisz włożyć dużo wysiłku w naukę tańca. Praktyka czyni mistrza.

Powinieneś spędzić czas na ćwiczeniu ruchów, których uczysz się z ulubionych piosenek. Możesz również ćwiczyć na własną rękę. W ten sposób nauczysz się o wiele więcej i rozwiniesz swój własny styl.

Poznaj podstawy

Podstawy street dance są takie same jak podstawy każdego innego tańca. Będziesz musiał znać kroki, które możesz wykonać. Dodatkowo, będziesz musiał znać podstawowe ruchy.

Naucz się podstawowych ruchów

Pierwszym krokiem, jaki możesz podjąć, jest nauka podstawowych ruchów. Możesz albo obejrzeć filmik, na którym ktoś wykonuje te ruchy, albo po prostu je przećwiczyć. Kolejnym krokiem jest przećwiczenie podstawowych kroków.

Kiedy uczysz się podstaw, nauczysz się również podstawowych ruchów. Kiedy już nauczysz się wykonywać podstawowe ruchy, możesz zacząć dodawać dodatkowe ruchy, których uczysz się z ulubionych piosenek.

Tańcz z przyjaciółmi

Możesz również ćwiczyć ruchy, których uczysz się z ulubionych piosenek, gdy tańczysz z przyjaciółmi. To pomoże Ci zbudować pamięć mięśniową, którą musisz znać.

Wnioski:

Taniec uliczny jest ekscytującym i zabawnym zajęciem. Możesz wykonać podstawowe ruchy na własną rękę, a także nauczyć się podstaw tańca z filmów lub DVD. Nauka podstaw tańca pomoże Ci rozwinąć Twój własny styl tańca ulicznego.